Serwis turystyczny miasta i gminy Krynica-Zdrój

TwojaKrynica.pl
Majster plus

Lodowisko w Krynicy-Zdrój

Lodowisko w Krynicy

Hala lodowa w Krynicy-Zdroju to obiekt całoroczny, kryty, wyposażony w najnowocześniejszy system zamrażania. Lodowisko mieści się przy ulicy Park Sportowy 5 i jest zarządzane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Przed lodowiskiem znajdują się korty tenisowe, z których można korzystać codziennie w godzinach od 8.00 do 20.00 od maja do października. Ponadto na terenie Parku Sportowego, w którym mieści się hala, można skorzystać z profesjonalnej siłowni oraz sali kardio. Przy lodowisku znajduje się parking, hotel oraz restauracja.

Podstawowe informacje i godziny otwarcia lodowiska w Krynicy

Wymiary lodowiska: 60 x 30 m. Trybuny mogą pomieścić 2635 osób na miejscach siedzących i dodatkowo około 300 osób stojących. Urządzane są na nim mecze hokejowe oraz treningi dzieci zrzeszonych w kilku krynickich klubach (zrzeszone w klubach: Klub Hokejowy KTH KM Krynica-Zdrój, Klub Hokejowy MKHL Krynica-Zdrój, Klub Łyżwiarstwa Figurowego KŁF „Biellmann”, Formacja Taneczna FunnkyDolls). W hali lodowej organizowane są ogólno dostępne ślizgawki (w okresie od lipca do kwietnia), do dyspozycji turystów jest wypożyczalnia łyżew figurowych oraz hokejowych, a także wypożyczalnia kasków ochronnych dla dzieci. Co więcej, można tu skorzystać także z usług ostrzalni łyżew – koszt usługi to zaledwie 7zł. Kryte lodowisko jest wspaniałą atrakcją zarówno latem, jak i zimą, a także zawsze wtedy, gdy pogoda nie dopisuje.

Ceny biletów

W hali lodowej organizowane są zarówno zawody sportowe, jak i tzw. ślizgawki. Ceny biletów na lodowisko kryte wynoszą:
– bilety normalne i ulgowe – 10 zł i 6 zł (cena za 45 min.),
– karnety 10-razowe normalne i ulgowe – 80 zł i 40 zł,
– za wstęp osoby towarzyszącej trzeba zapłacić 2 zł,
– wypożyczenie łyżew kosztuje 6 zł (cena za 45 min.).

Hala lodowa w Krynicy – dane teleadresowe

ul. Park Sportowy im. dr Juliana Zawadowskiego 5
33-380 Krynica Zdrój
Telefon: (0-18) 472 38 24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dzieje się w Krynicy

Polecane atrakcje Krynicy i okolic

Muzeum zabawek w Krynicy

Muzeum zabawek w Krynicy

Krynickie Muzeum Zabawek działa od 2010 roku i jest filią Muzeum Zabawek znajdującego się w Kudowie Zdroju.

Muzeum Zabawek w Krynicy mieści się w budynku Nowych Łazienek Mineralnych (ul. Piłsudskiego 2). W zbiorach Muzeum znajduje się bogata kolekcja zabawek począwszy od czasów starożytnych aż po lata 80-te XX wieku.

Czytaj więcej

Jaworzyna Krynicka

Jaworzyna Krynicka

Sympatykom narciarstwa nie trzeba chyba wyjaśniać, jakimże rajem dla narciarzy jest Jaworzyna Krynicka. To nie tylko jedna z większych w Polsce kolejek gondolowych o bardzo dużej przepustowości.

Dość wspomnieć iż ten kompleks wyciągów regularnie zdobywa nagrody lub wyróżnienia w rankingach polskich baz narciarskich.

Czytaj więcej

Pijalnia Główna

Pijalnia Główna w Krynicy

Obecny budynek Pijalni Głównej został oddany do użytku w 1971 r. Pijalnia zlokalizowana jest w samym "sercu" Krynicy Zdrój przy Bulwarach Dietla. Powierzchnia ogólna Pijalni wynosi 4.540 m2.

W Pijalni Głównej każdy z turystów może napić się takich wód jak: Jan, Tadeusz, Słotwinka, Zdrój Główny czy też Zuber.

Czytaj więcej

Lodowisko w Krynicy-Zdrój

Lodowisko Krynica-Zdrój

Obiekt całoroczny kryty, najnowocześniejszy system zamrażania. Przy lodowisku: parking, hotel, restauracja. Wymiary lodowiska: 60 x 30 m. Trybuny mogą pomieścić 2635 osób.

Przed halą lodową, przy ul. Park Sportowy znajdują się korty tenisowe, które są czynne codziennie od godz. 8.00 do godz. 21.00, w okresie od maja do października.

Czytaj więcej

Krynica-Zdrój – informacje

Położenie: 49°25'18.1"N 20°57'43.3"E

Wysokość n.p.m.:od 560 - 650 m n.p.m.

Przybliżona liczba ludności: 10 907

Lokalizacja administracyjna:
województwo małopolskie, powiat nowosądecki, gmina miejsko-wiejska Krynica-Zdrój

W skład Gminy Krynica-Zdrój wchodzą: miasto Krynica-Zdrój oraz 8 sołectw: Berest, Czyrna, Mochnaczka Wyżna, Mochnaczka Niżna, Muszynka, Piorunka, Polany i Tylicz.

Miastami partnerskimi Krynicy są: Amersham, Bardiów, Bad Sooden-Allendor, Chmielnik.

Uzdrowisko Krynica

Krynica-Zdrój jest miejscowością uzdrowiskową położoną w Beskidzie Sądeckim, w dolinie potoku Kryniczanka i jego dopływów. Liczne źródła wód mineralnych i leczniczych, duża liczba zabytków i atrakcji turystycznych, wspaniałe stoki narciarskie, liczne sanatoria i szpitale uzdrowiskowe sprawiają, że Krynica jest wciąż jednym z najczęściej odwiedzanych uzdrowisk w Polsce!

Social media

Twitter Google Facebook
© TwojaKrynica.pl. Kopiowanie materiałów bez zezwolenia zabronione.