Serwis turystyczny miasta i gminy Krynica-Zdrój

TwojaKrynica.pl

Lodowisko w Krynicy-Zdrój

Lodowisko w Krynicy

Hala lodowa w Krynicy-Zdroju to obiekt całoroczny, kryty, wyposażony w najnowocześniejszy system zamrażania. Lodowisko mieści się przy ulicy Park Sportowy 5 i jest zarządzane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Przed lodowiskiem znajdują się korty tenisowe, z których można korzystać codziennie w godzinach od 8.00 do 20.00 od maja do października. Ponadto na terenie Parku Sportowego, w którym mieści się hala, można skorzystać z profesjonalnej siłowni oraz sali kardio. Przy lodowisku znajduje się parking, hotel oraz restauracja.

Podstawowe informacje i godziny otwarcia lodowiska w Krynicy

Wymiary lodowiska: 60 x 30 m. Trybuny mogą pomieścić 2635 osób na miejscach siedzących i dodatkowo około 300 osób stojących. Urządzane są na nim mecze hokejowe oraz treningi dzieci zrzeszonych w kilku krynickich klubach (zrzeszone w klubach: Klub Hokejowy KTH KM Krynica-Zdrój, Klub Hokejowy MKHL Krynica-Zdrój, Klub Łyżwiarstwa Figurowego KŁF „Biellmann”, Formacja Taneczna FunnkyDolls). W hali lodowej organizowane są ogólno dostępne ślizgawki (w okresie od lipca do kwietnia), do dyspozycji turystów jest wypożyczalnia łyżew figurowych oraz hokejowych, a także wypożyczalnia kasków ochronnych dla dzieci. Co więcej, można tu skorzystać także z usług ostrzalni łyżew – koszt usługi to zaledwie 7zł. Kryte lodowisko jest wspaniałą atrakcją zarówno latem, jak i zimą, a także zawsze wtedy, gdy pogoda nie dopisuje.

Ceny biletów

W hali lodowej organizowane są zarówno zawody sportowe, jak i tzw. ślizgawki. Ceny biletów na lodowisko kryte wynoszą:
– bilety normalne i ulgowe – 10 zł i 6 zł (cena za 45 min.),
– karnety 10-razowe normalne i ulgowe – 80 zł i 40 zł,
– za wstęp osoby towarzyszącej trzeba zapłacić 2 zł,
– wypożyczenie łyżew kosztuje 6 zł (cena za 45 min.).

Hala lodowa w Krynicy – dane teleadresowe

ul. Park Sportowy im. dr Juliana Zawadowskiego 5
33-380 Krynica Zdrój
Telefon: (0-18) 472 38 24

Oceń (5 / 1)

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Maciek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek
Gość
Maciek
Oceń :
     

Lodowisko super! Fajny sposób na spędzenie wolnego czasu. Polecam!

Krynica-Zdrój – informacje

Położenie: 49°24′42″N 20°57′18″E

Wysokość n.p.m.:od 560 – 650 m n.p.m.

Przybliżona liczba ludności: 16852 (2016 rok)

Lokalizacja administracyjna:
województwo małopolskie, powiat nowosądecki, gmina miejsko-wiejska Krynica-Zdrój. Od wschodu Gmina Krynica-Zdrój sąsiaduje z Gminą Uście Gorlickie, od północy z Gminą Grybów, od zachodu z Gminą Piwniczna-Zdrój i graniczy z Gminą Łabowa, od południowego zachodu z Gminą Muszyna.

W skład Gminy Krynica-Zdrój wchodzą: miasto Krynica-Zdrój oraz 8 sołectw: Berest, Czyrna, Mochnaczka Wyżna, Mochnaczka Niżna, Muszynka, Piorunka, Polany i Tylicz.

Miastami partnerskimi Krynicy są: Amersham, Bardiów, Bad Sooden-Allendor, Chmielnik.

Krynica-Zdrój jest miejscowością uzdrowiskową położoną we wschodniej części Beskidu Sądeckiego. Miejscowość ta nazywana bywa również Perłą Polskich Uzdrowisk ze względu na walory turystyczne, infrastrukturę lecznictwa uzdrowiskowego oraz niezwykłe właściwości lecznicze mikroklimatu tego regionu. Liczne źródła wód leczniczych, duża liczba szlaków turystycznych i rowerowych, wspaniałe trasy narciarskie, bogata baza ośrodków noclegowych i sanatoriów sprawia, że Krynica jest miejscem wypoczynku wielu turystów zarówno z naszego kraju jak i z za granicy. Krynica znana jest również ze względu na niezwykłe wydarzenia kulturalne (m.in. Festiwal im. Jana Kiepury, Forum Ekonomiczne) które z roku na rok przyciągają coraz więcej turystów.

Wydarzenia i imprezy w Krynicy

Uzdrowisko Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój jest miejscowością uzdrowiskową położoną w Beskidzie Sądeckim, w dolinie potoku Kryniczanka i jego dopływów. Liczne źródła wód mineralnych i leczniczych, duża liczba zabytków i atrakcji turystycznych, wspaniałe stoki narciarskie, liczne sanatoria i szpitale uzdrowiskowe sprawiają, że Krynica jest wciąż jednym z najczęściej odwiedzanych uzdrowisk w Polsce!

TwojaKrynica na portalach społecznościowych

Twitter Facebook
© TwojaKrynica.pl. Kopiowanie materiałów bez zezwolenia zabronione.
Menu