Serwis turystyczny miasta i gminy Krynica-Zdrój

TwojaKrynica.pl

53. Festiwal im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju

53. Festiwal im. Jana Kiepury w Krynicy

Miejsce: Krynica Zdrój – Scena Plenerowa na Deptaku, Pijalnia Główna
Termin: 10-17 sierpnia 2019

W dniach 10 – 17 sierpnia 2019 zapraszamy serdecznie do Krynicy na 53. Festiwal im. Jana Kiepury.

Jedną z wielu atrakcji Krynicy-Zdroju jest organizowany co roku festiwal artystyczny. Jego patronem jest Jan Kiepura – śpiewak i aktor na międzynarodową skalę, który w okresie międzywojennym wybudował w Krynicy-Zdroju willę „Patria”. A zatem, zgodnie z nieprzerwaną i kultywowaną przez kolejne pokolenia tradycją, w tym roku również będziemy mogli nacieszyć ucho i oko podczas 53. Festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju. Nie może Was tam zabraknąć! Dlatego zaplanujcie wyjazd już dziś – bilety do kupienia na stronie wydarzenia. A co w programie?

53. Festiwal im. Jana Kiepury – tydzień muzycznych wrażeń w Krynicy-Zdroju

Organizatorzy wydarzenia z roku na rok zapewniają uczestnikom więcej atrakcji i możliwości wyboru. Podczas tegorocznej, 53. edycji, Festiwal im. Jana Kiepury ma do zaoferowania aż 8 dni pełnych wrażeń. Ponadto, każdy dzień będzie składał się z czterech wydarzeń. Co więcej, plan będzie się pokrywał i wyglądał następująco.

 • 10:00 – spotkanie z Gwiazdą
 • przedpołudniowy koncert promenadowy
 • „Estrada Młodych”, czyli koncert popołudniowy
 • 20:00 – główny koncert wieczorny

Jedynie pierwszy dzień festiwalu będzie wyglądał nieco inaczej, ponieważ całe wydarzenie rozpocznie się 10.08.2019 o godzinie 20:00. Inauguracyjne tony wybrzmią podczas Gali Operowej i przez cały tydzień na scenach pojawi się plejada gwiazd z Polski i zagranicy.

W cyklu spotkanie z Gwiazdą bliżej poznamy: Stanisława Janickiego, Stanisławę Celińską, Grażynę Brodzińską, Kałudi Kałudowa, Izabelę Kłosińską i Teresę Żylis-Gara.

Jeśli, po zapoznaniu się z planem wydarzenia, zechcecie wziąć udział w tym wspaniałym wydarzeniu – serdecznie zapraszamy! Co więcej, jedynie osiem koncertów wieczornych jest biletowanych. Pozostałe punkty programu są ogólnodostępne, co stanowi nie lada gratkę dla wszystkich melomanów, mieszkańców Krynicy i okolicznych miejscowości, jak również turystów.

Organizatorami Festiwalu są: Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju oraz Gmina Krynica-Zdrój.

Biuro prasowe Festiwalu

Rzecznik prasowy 53. Festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju
Łukasz Rypel
tel.: + 48 605 543 785
mail: press@festiwalkiepury.pl

Bilety

Bilety do kupienia na stronach www.festiwalkiepury.pl, ekobilet.pl. Bilety można również rezerwować telefonicznie pod nr tel. +48 18 471 07 54 od poniedziałku do piątku w godz. 11.00-16.00 lub mailowo: koncerty@ckkrynica.pl.

Dokładne informacje oraz program 53 Festiwalu im. Jana Kiepury znajdą Państwo na stronie www.festiwalkiepury.pl

0 0 votes
Oceń
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wydarzenia i imprezy w Krynicy

 • Krynica Źródłem Kultury 2024 - plakat

  Data wydarzenia: od 18 stycznia do 17 lutego 2024 Miejsce: Pijalnia Główna w Krynicy-Zdroju W dniach od 18 stycznia do 17 lutego 2024 zapraszamy do Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju na 10 edycję cyklu koncertów Krynica Źródłem Kultury.

 • 56 Festiwal im. Jana Kiepury w Krynicy - 12-19 sierpnia 2023

  Miejsce: Krynica Zdrój – scena plenerowa na Deptaku, Muszla koncertowa na deptaku, Pijalnia Główna, Sala Balowa w Starym Domu Zdrojowym Termin: 12-19 sierpnia 2023 Jedną z wielu atrakcji Krynicy jest organizowany od 1967 roku Festiwal, którego patronem jest Jan Kiepura – śpiewak i aktor na międzynarodową skalę, który w okresie międzywojennym wybudował w Krynicy-Zdroju willę „Patria”. Tegoroczna odsłona Festiwalu to blisko trzydzieści wydarzeń (gale operowe i operetkowe, spektakle operowe, baletowe i teatralne, koncerty promenadowe) oraz spotkania z wybitnymi artystami.

 • Europejski Festiwal Biegowy 2023 Krynica Zdrój

  Data wydarzenia: od 30 czerwca do 02 lipca 2023 Miejsce: Krynica-Zdrój (baza zawodów w Starych Łazienkach Mineralnych ) W dniach od 30 czerwca do 02 lipca 2023 zapraszamy do Krynicy na III edycję zawodów Europejski Festiwal Biegowy – Dwa Beskidy.

 • Krynica Źródłem Kultury 2023

  Data wydarzenia: od 20 stycznia do 18 lutego 2023 Miejsce: Pijalnia Główna w Krynicy-Zdroju W dniach od 20 stycznia do 18 lutego 2023 zapraszamy do Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju na kolejną (dziewiątą) odsłonę cyklu koncertów Krynica Źródłem Kultury.

 • Deptak w Krynicy - zima

  Data wydarzenia: 31 grudnia 2022, godz. 22:00 Miejsce: Deptak – Muszla Koncertowa

 • Koncert Pod dachami Paryża

  Data wydarzenia: 15 grudnia 2022, godz. 19:00 Miejsce: Sala Balowa Stary Dom Zdrojowy (ul. Nowotarskiego 2) Szczegóły: Ekscytujące życie oraz najpiękniejsze piosenki Edith Piaf

Uzdrowisko Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój jest miejscowością uzdrowiskową położoną w Beskidzie Sądeckim, w dolinie potoku Kryniczanka i jego dopływów. Liczne źródła wód mineralnych i leczniczych, duża liczba zabytków i atrakcji turystycznych, wspaniałe stoki narciarskie, liczne sanatoria i szpitale uzdrowiskowe sprawiają, że Krynica jest wciąż jednym z najczęściej odwiedzanych uzdrowisk w Polsce!

TwojaKrynica na portalach społecznościowych

Twitter Facebook
© TwojaKrynica.pl. Kopiowanie materiałów bez zezwolenia zabronione.
0
Dodaj komentarzx
Menu